Telewizor Samsung QE65Q7FAM to najwyższa jakość obrazu

Poszukując najlepszej jakość obrazu telewizyjnego, warto zwrócić uwagę na ofertę naszego sklepu, ponieważ posiadamy wiele wysokiej jakości telewizorów firmy Samsung, która jest jednym z wiodących producentów w branży telewizyjnej. Jej innowacyjne technologie umożliwiły ewolucję jakości obrazu. Dzięki temu jest liderem na rynku telewizorów, a nasi klienci mogą wybierać najlepsze modele dostosowane do aktualnych potrzeb. Samsung to doskonałe ustawienia zapewniające doskonały obraz który spełnia oczekiwania współczesnych użytkowników.

Telewizor Samsung, ma już kilka trybów oglądania, wszystko, co trzeba zrobić, to wybrać ten, który jest potrzebny i cieszyć się wysokiej jakości obrazami w każdych warunkach oświetleniowych. W naszym sklepie można nabyć telewizor z trybem dynamicznym, co pozwoli upajać się bogatym i wyraźnym obrazem nawet w jasnym świetle dziennym. W tym trybie sprzęt i oprogramowanie telewizora współpracują ze sobą, zapewniając jasny, wyraźny i bogaty w kolory obraz. Tryb standardowy wykorzystuje optymalne ustawienia telewizora od pierwszego uruchomienia. W tym trybie doskonała jakość obrazu jest gwarantowana przy każdym poziomie oświetlenia pomieszczenia.

Telewizor Samsung QE65Q7FAM to doskonałe kolory i wysoka jakość dźwięku

Korzystając z oferty naszego sklepu można zakupić doskonałej jakości telewizor Samsung, który dzięki innowacyjnej technologii Quantum Dot zapewnia 100% odwzorowanie kolorów i fantastyczne wrażenia wizualne. Można będzie odkryć niesamowity wszechświat kolorów, które zmienią sposób oglądania telewizji. Gama kolorów telewizora QE65Q7FAM jest bardzo szeroka, każdemu uda się zanurzyć w prawdziwym świecie kolorów na ekranie. Ten model odtwarza niezwykle głęboką czerń i jasną biel. Każdy, kto wybierze w naszym sklepie telewizor Samsung będzie delektował się najdrobniejszymi szczegółami  w każdej scenie na ekranie, o każdej porze dnia. Pozwoli to zobaczyć dotąd niemożliwe, dzięki technologii Q HDR 1500 zapewniającej rozszerzenie zakresu dynamicznego i najdrobniejsze szczegóły obiektów ukrytych w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach obrazu.

Można zapomnieć o zniekształceniu kolorów. Rozdzielczość nominalna (w pikselach) tego modelu telewizora Samsung to 3840 x 2160 px z przekątną 54″. Niezależnie od tego, czy ogląda się telewizję rano, czy w nocy, uzyskuje się gwarancję optymalnej jasności ekranu i jakości obrazu przy minimalnym zużyciu energii. Jeżeli ktoś czyta tę treść z ekranu komputera lub smartfona, które nie obsługują HDR, to jeszcze nie wie, do czego zdolna jest ta technologia. Czas to naprawić, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu a będzie można samemu doświadczyć najwyższej, jakości obrazu na telewizorze HDR firmy Samsung.

Cechy wyróżniające telewizor Samsung QE65Q7FAM?

Żywe kolory pozostają wyraziste podczas oglądania telewizji pod dowolnym kątem. Dzięki rozszerzonym kątom widzenia uda się oglądać program z dowolnego miejsca względem ekranu. Doskonała jakość obrazu osiągana jest dzięki mocniejszemu procesorowi TV QE65Q7FAM. Niezwykle szybki procesor analizuje zawartość i zapewnia najwyższą możliwą jakość,  gwarantuje świetny obraz. Q Engine jest sprawniejszy niż dotąd montowane silniki, studiuje materiał źródłowy, aby osiągnąć najlepszą jakość podczas oglądania. Oferowany model to ucieleśnienie eleganckiego minimalizmu i nowoczesnego designu. Z eleganckim, gładkim tyłem i bez splątanych widocznych przewodów, ten telewizor to wyrafinowany mebel, niezależnie od tego, czy stoi na stojaku, czy wisi na ścianie.

Standard rozdzielczości w telewizorze Samsung QE65Q7FAM to Ultra HD 4K, dzięki czemu można maksymalnie zanurzyć się w tym, co dzieje się z dowolnej odległości od ekranu. Jest to możliwe, ponieważ podczas oglądania programu nie zobaczy się na ekranie pojedynczych pikseli, ale cały obraz. Jeżeli ktoś raz zobaczy obraz na telewizorze QE65Q7FAM to już nigdy nie będzie usatysfakcjonowany obrazem programu w gorszej jakości.

Innowacyjne rozwiązania w telewizorze Samsung QE65Q7FAM

Bezramkowy ekran telewizora Samsung pozwala skupić się na oglądanym filmie lub meczu, mając świadomość, że nie będzie on ograniczany z żadnej strony. Estetyczny i cienki pilot sterowany automatycznie to wygodna obsługa wszystkich podłączonych do telewizora urządzeń. Smart Hub daje możliwość swobodnego przeglądania aplikacji oraz takich funkcji jak: Skype, Family Story, Kids, Social TV, przeglądarka internetowa, WIFI i wiele więcej. Korzystając ze Smart View, można podłączyć tablet albo smartfon do ekranu telewizora i oglądać filmy i zdjęcia. Ponadto istnieje możliwość prostego sterowania każdą funkcją telewizora z urządzenia mobilnego. Co to jest Auto Detection? To szybsze wyszukiwanie a także ustalanie podłączonych urządzeń, telewizor automatycznie wyświetla rozpoznane nazwy urządzeń i upraszcza wybór źródła sygnału. Przekazujemy informację dla zapalonych graczy, którzy będą mogli cieszyć pokonywaniem przeciwników na dużym ekranie, więcej niż 6000 gier w dużej rozdzielczości jest gwarancją wspaniałej rozrywki.

Category:

Related Posts