Laptop Apple MacBook Air 13 MGNE3ZE/A 13,3" Apple M1 512GB Złoty

Laptop Apple MacBook Air 13 MGNE3ZE/A 13,3″ Apple M1 512GB Złoty to urządzenie, które spełnia standardy firmy Apple. Posiada procesor Intel Core i5, 1,8 GHz z Turbo Boost do 2,9 GHz oraz 128 GB lub 512 GB pamięci masowej flash, w zależności od potrzeb. Elegancka konstrukcja nie tylko wygląda dobrze, ale czuje się solidny, jak również dzięki aluminiowej konstrukcji uni ciała i ultra-niskiego tarcia szkła wyświetlacza, który opiera się zadrapania lepiej niż tradycyjne wyświetlacze “magnes odcisków palców”, co czyni ten laptop idealny do użytku w podróży!

Ogólna recenzja

Elegancka konstrukcja nie tylko dobrze wygląda, ale jest też solidna dzięki aluminiowej konstrukcji uni body i szkłu o ultra niskim współczynniku tarcia, które jest odporne na zarysowania lepiej niż zwykłe ekrany “z magnesem na odciski palców”. Macbook air jest doskonałym urządzeniem, które spełnia standardy firmy Apple i może być z ufnością używany w wielu różnych sytuacjach dzięki swojej wszechstronności, a także prostocie.

Laptop Apple MacBook Air 13 MGNE3ZE/A 13,3" Apple M1 512GB ZłotyMacBook air jest eleganckim urządzeniem, które nie tylko dobrze wygląda, ale jest też solidne dzięki aluminiowej konstrukcji unibody i szkłu o bardzo niskim współczynniku tarcia, które lepiej opiera się zarysowaniom niż tradycyjne wyświetlacze z magnesem na odciski palców, co sprawia, że ten laptop jest idealny do pracy w podróży! Ma wiele pożądanych cech, takich jak wszechstronność, a także prostota użytkowania produktu Apple. Macbook Air oferuje doskonałą wydajność dzięki najnowszym procesorom z rodziny Intel Core i, które są nawet o 70% szybsze niż poprzednie generacje MacBooków. Jego lekka konstrukcja pozwala zabrać go ze sobą w dowolne miejsce, bez obaw o zabieranie ciężkich przedmiotów czy dźwiganie ogromnych laptopów, więc jeśli szukasz czegoś przenośnego, MacBook Air jest najlepszym wyborem.

Macbook Air ma piękny ekran o rozdzielczości 1440 x 900, który doskonale nadaje się do edycji zdjęć, a nawet oglądania filmów na tym urządzeniu! Jest to także laptop przyjazny dla środowiska, ponieważ ze względu na swoją grubość pobiera do 30% więcej energii niż inne laptopy w tej kategorii. Apple nie tylko kontynuuje swoją tradycję, umieszczając wszystkie porty z tyłu komputera (choć jest ich mnóstwo), ale także umieścił dwa porty Thunderbolt USB-C, które pozwalają użytkownikom na podłączenie szybkich urządzeń peryferyjnych, takich jak szybkie dyski twarde lub zewnętrzne karty graficzne. Dzięki temu praca w domu jest znacznie łatwiejsza ze względu na mniej kabli i bałaganu na biurku! Bateria wystarcza na około dwanaście godzin pracy, a ładowarka jest również lekka. Nie jest łatwo znaleźć laptopa z taką ilością funkcji za mniej niż 3000zł.

Laptop Apple MacBook Air 13 MGNEZZE/A 13,0″ Apple M512GB Złoty

1440 x 900 – idealna rozdzielczość ekranu do edycji zdjęć lub oglądania filmów na tym urządzeniu; przyjazny dla środowiska, ponieważ pobiera tylko do 30% więcej energii niż inne laptopy w swojej kategorii ze względu na to, że jest tak cienki – Macbook Air kontynuuje tradycję wszystkich portów umieszczonych z tyłu komputera (choć jest ich mnóstwo), ale dwa porty Thunderbolt USB-C pozwalają użytkownikom na mniej kabli i bałaganu podczas pracy w domu w porównaniu z tradycyjnymi komputerami – Bateria wystarcza na około 12 godzin pracy

Wady i zalety produktu

Plusy: Macbook Air kontynuuje tradycję wszystkich portów umieszczonych z tyłu komputera (choć jest ich mnóstwo), ale dwa porty Thunderbolt USB-C pozwalają użytkownikom na mniej kabli i bałaganu podczas pracy w domu w porównaniu z tradycyjnymi komputerami – Bateria wytrzymuje około 12 godzin

Minusy: Wytrzymuje tylko do 12 godzin z jednego ładowania baterii, co może być nie do przeżycia dla niektórych osób, które potrzebują ich laptopy dłużej niż ten okres czasu.

Laptop Apple MacBook Air 13 MGNEBZE/A z baterią wystarczającą na 12 godzin pracy i świetnym ekranem jest idealny dla podróżników. Macbook Air kontynuuje tradycję umieszczania wszystkich portów z tyłu komputera (choć jest ich mnóstwo). Mniej kabli i bałaganu podczas pracy w domu w porównaniu z tradycyjnymi komputerami; dwa porty Thunderbolt USB-C pozwalają użytkownikom na mniej kabli i większą swobodę ruchu – Bateria wystarcza na około 12 godzin pracy; zejście poniżej 3000zł może sprawić, że nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ten laptop, ale warto, jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek.

Podsumowanie

Jeśli szukasz eleganckiego, stylowego i potężnego laptopa, który jest idealny do użytku w podróży, to ten MacBook Air 13-calowy laptop od Apple może być właśnie tym, czego szukasz. Jego procesor Intel Core i5 1,8 GHz z Turbo Boost do 2,9 GHz w połączeniu z 128 GB lub 512 GB pamięci masowej flash w zależności od potrzeb ma wszystko, co potrzebne w urządzeniu! Plus ze względu na jego aluminium uni konstrukcji ciała i ultra-niskie tarcie szkła wyświetlacza, który opiera się zarysowaniom lepiej niż tradycyjne “magnes odcisków palców” wyświetlacze ten laptop wytrzyma codzienne zużycie, zachowując jednocześnie wszystkie jego dobry wygląd dzięki pracy projektowej włożonej w upewniając się, że te dwie cechy zostały podjęte opieki, jak również! Więc jeśli szukałeś laptopa, który jest zarówno potężny i stylowy to ten MacBook Air Laptop od Apple może być dokładnie to, czego szukasz!

Category:

Related Posts